Fri. Jun 9th, 2023

Ποδόσφαιρο: Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας

1704872
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για τους αγώνες που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 26 Μαρτίου.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Α1 Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ Ν.ΚΙΟΥ Κυριακή 26/03/23 15:30 Τριανταφύλλου Ρ., Μακρής Ν., Ρούσσης Σ. 2-0
  2. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ Κυριακή 26/03/23 16:30 Αθανασόπουλος Β., Μπούκουρα Μ., Κυμπουρόπουλος Δ. 3-1
  3. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 26/03/23 16:30 Ζώης Μ., Δημητρόπουλος Π., Τσατσούλη Β. 6-0
  4. ΣΠΕΤΣΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 26/03/23 16:30 Δρούζας Χ., Κόλλιας Δ., Ορφανός Β. 4-3
  5. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 26/03/23 16:30 Μαρινόπουλος Π., Αργυρόπουλος Α., Θεοδώρου Α. 1-1
  6. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 26/03/23 16:30 Καπετάνιος Εμ. Π., Κοτσοβός Κ., Ραφαηλίδη Σ. 2-3
    1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
    (12η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
  7. ΠΡΟΣΥΜΝΗ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. ΛΙΜΝΩΝ Κυριακή 26/03/23 12:30 Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι., Κατσάνης Ι. 3-2
  8. Α.Γ.Ο.Ν. – ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 26/03/23 19:30 Τριανταφύλλου Ρ., Μακρής Ν., Ρούσσης Σ. 2-1
    2ος Όμιλος Β Κατηγορίας
    (9η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
  9. Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ – ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 26/03/23 10:00 Μπατάκος Κ., Κουτσούκος Γ., Βλαντούσης Ν. Αναβλήθηκε
    5η αγωνιστική
  10. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ – ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ Κυριακή 26/03/23 12:00 Κουτσούκος Γ., Μπατάκος Κ., Βλαντούσης Ν. 2-5
    Κ 12 1ος ΟΜΙΛΟΣ
    (5η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
  11. ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Τετάρτη 22/03/23 17:15 Μπατάκος Κ. 1-4
    Κ 14
    (6η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
  12. ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Τετάρτη 22/03/23 16:00 Μπατάκος Κ. 3-1
    4η αγωνιστική
  13. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 2 – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΦΙΧΤΙΩΝ Κυριακή 26/03/23 11:30 Βασιλόπουλος Μ.
    Κ-16 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
    (5η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
  14. ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΤΟΛΟΥ Τετάρτη 22/03/23 14:30 1-0
  15. ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 22/03/23 14:30 2-1
    Κ14 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
    (5η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
  16. ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΤΟΛΟΥ Τετάρτη 22/03/23 12:00 3-2
  17. ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 22/03/23 12:00 3-0
    Γ Εθνική Ανδρών
    (21η αγωνιστική)
    Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
  18. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ) Κυριακή 26/03/23 16:00 5-0
  19. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ) Κυριακή 26/03/23 16:00 0-4
  20. ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ – ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ) Κυριακή 26/03/23 16:00 1-0
  21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 26/03/23 16:00 0-0
  22. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ – ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝ Κυριακή 26/03/23 16:00 2-1
  23. ΡΟΔΟΣ ΑΣ – ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ> Κυριακή 26/03/23 16:00 4-0
  24. ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 26/03/23 16:00

Categories