Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου, 2023
spot_imgspot_imgspot_img
ΑρχικήΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΌλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

9 / 100

Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας των αγωνων που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 17 και 18 Δεκεμβρίου 2022.

Α1 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο17/12/2215:00Μανούχος Ε., Δαγρέ Μ., Ραφαηλίδη Σ.2-5
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Μακρής Ν.1-3
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουριδής Παύλος )
1-0
4.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή18/12/2214:15Μαυροκορδόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε., Ραφαηλίδη Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
0-2
5.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή18/12/2214:15Μανούχος Ε., Βεργέτης Δ., Γκουριώτης Κ.1-2
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή18/12/2214:15Τριανταφύλλου Ρ., Κάτσουδας Π., Βλαντούσης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)
5-1
7.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/12/2214:15Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Θεοδώρου Α.0-0
8.ΜΕΘΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή18/12/2215:000-3 α.α.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.Ν.ΚΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α.1-1
10.Α.Γ.Ο.Ν. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/12/2218:00Δρούζας Α., Λυκομήτρος Ε., Κορολής Β.1-4
11.ΑΡΙΣΤΕΑΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/12/2210:30Μανούχος Ε., Βεργέτης Δ., Γκουριώτης Κ.3-0
12.ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/12/2214:15Κόλλιας Δ., Βλάχος Α., Κορολής Β.Αναβλήθηκε
13.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/12/2214:15Μπέγκος Α., Γεώργας Κ., Αργύρης Ι.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00Κουτσούκος Γ., Κόλλιας Δ., Μπούκουρα Μ.3-0
15.ΠΡΩΤΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή18/12/2210:30Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Τσατσούλη Β.1-5
16.ΥΔΡΑ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή18/12/2212:00Ρούσσης Σ., Καραχάλιος Ι., Δανοπούλου Α.1-1
17.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ – ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή18/12/2214:15Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Αργυρόπουλος Α.1-0
1ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/12/2215:00Τσατσούλη Β., Βλάχος Α., Φιλιππόπουλος Κ.5-3
19.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή18/12/2210:30Τριανταφύλλου Ρ., Βλαντούσης Ν., Κάτσουδας Π.2-4
20.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/12/2210:30Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Κοτσοβός Κ.1-4
2ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/12/2210:30Κόλλιας Δ., Βλάχος Α., Φιλιππόπουλος Κ.2-2
22.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΕΡΑΣΙΝΟΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή18/12/2214:15Μπατάκος Κ., Ορφανός Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-5
Γ Εθνική Ανδρών
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΣάββατο17/12/2212:001-1
30.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Σάββατο17/12/2215:000-1
31.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Σάββατο17/12/2215:003-1
32.ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ – ΡΟΔΟΣ ΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΣάββατο17/12/2215:001-1
33.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε – ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Σάββατο17/12/2215:001-0
34.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο17/12/2215:001-1
35.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣάββατο17/12/2215:000-0
> ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ >